Про нас

Магазин

Папiр – Сервiс

Ми раді вітати Вас на нашому офіційному сайті Свiтова канцелярiя!

Самі свіжі новини і гарячі пропозиції саме для Вас!

Широкий асортимент і приємні ціни нікого не залишать байдужими!

Ми цінуємо кожного Клієнта і завжди раді бачити в нашому магазині.

Головна цiль магазину Папiр-Сервiс в Кременчуцi – економiя часу клiєнтiв на пошук офісної канцелярiї та вирiшення проблем, виникаючих при обслуговуваннi офiсу.

Папiр-Сервiс є одною з торгових марок, що активно розвиваються, яка здiснює комплексне забеспечення пiдприємств та органiзацiй Кременчука товарами та послугами для офiсу. Бiльше нiж сто кремечуцьких пiдприємств та органiзацiй, якi є нашi постiйнi клiєнти.

Накопичений досвід дозволяє не тільки вирішувати проблеми клієнта, але й передбачати їх. Ми уважно стежимо за тенденціями на ринку, а також прислухаємося до відгуків клієнтів і пропонуємо нові рішення, представляючи імениті торгівельні марки, які мають популярність на міжнародному ринку канцелярских товарів. Чітко поставлена ​​логістика, наявність товару на складі дозволяє нашим партнерам отримувати товари за доступними цінами і точно в строк.

Ми готові Вам запропонувати канцтовари, папір для офісу, офісні інструменти, товари для діловодства, послуги ксерокса, поліграфічні послуги і ряд інших необхідних товарів для бізнесу. Найширший вибір канцтоварів та іншої продукції дозволить зробити співпрацю з нами комфортним для всіх наших партнерів. Наш магазин постійно поповнює свій асортимент канцтоварів. Якщо Ви не знайшли необхідні канцтовари – зв’яжіться з нами і ми знайдемо рішення проблеми. Наші співробітники завжди привітні і з задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання!